ŽIVOT JE NEUSTÁLÝ POHYB A NEUSTÁLÁ ZMĚNA

Sny nám umožňují být o něco většími, než doopravdy jsme. Naším posláním je přiblížit Vám to, čím chcete být, vaši vášeň, vaši vznešenost a umožnit Vám toto sdílet s ostatními. Po deseti letech zkušeností s výrazným pokrokem ve výzkumu a vývoji naších produktů jsme získali uznání a důvěru zákazníků a prodejců po celém světě. Díky tomu jsme si uvědomili, co je třeba udělat, abychom lidi povzbudili ve vytváření, prozkoumávání a plnění svých snů. S vlastní továrnou s více než 500 zaměstnanci máme plnou kontrolu v každé fázi výroby, což nám dává svobodu být více pružnějšími a rychle reagovat na neustále rostoucí potřeby trhu, a to vše jen kvůli naší touze uskutečnit vaše sny…….      tým SJCAM

SJCAM™ PATŘÍ MEZI NEJPRODÁVANĚJŠÍ AKČNÍ KAMERY

Společnost SHENZHEN ZHENCHENG TECHNOLOGY Co. Ltd., lepe známá jako výrobce sportovních kamer SJCAM je lídrem na trhu akčních kamer pro sport a turistiku. Značka SJCAM s více než 10letou zkušeností neustále vyvíjí a zdokonaluje své výrobky, aby zůstávali ve špičce nejlepších výrobců přístrojů tohoto typu. Dokonale a jednoduché sestavení výrobků, nejkvalitnější komponenty a profesionální přistup k výrobě každého detailu, jsou nezbytnými komponenty pro výrobu kvalitních akčních kamer. Jako jedna z mala společností, SHENZHEN ZHENCHENG TECHNOLOGY Co. Ltd. se zabývá nejen samotou výrobou přístrojů, ale také jejich plnou poprodejní podporou.

Načítám…

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY ŽIVOTA KOLEM VÁS

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

Sportovní, outdoorové, palubní a domácí kamery, fotopasti a spoustu užitečného příslušenství včetně náhradních dílů. Široká nabídka přístrojů značky SJCAM umožnuje zákazníkům zvolit ten správný typ kamery a pořizovat kvalitní záznamy dle vlastních potřeb.   Představujme Vám nejnovější produkty společností SHENZHEN ZHENCHENG TECHNOLOGY Co. Ltd. Nabídka se stále aktualizuje. 

SPLŇ SI SVÉ SNY!

Oficiální video

KAMERY SJCAM SI MŮŽETE ZAKOUPIT V ESHOPU

Nabídka se stále aktualizuje

auto-icon

RYCHLÉ DODÁNÍ 

Garantujeme, že zakoupený výrobek bude kvalitně zabalen a rychle doručen. Doručíme ho následující pracovní den po nákupu v našem eshopu.

ok-ikon

ZÁRUKA KVALITY

Garantujeme Vám vysokou kvalitu zařízení SJCAM a potvrzujeme to dvouletou záruční dobou. Budete spokojeni s kvalitou všech výrobku společnosti SHENZHEN ZHENCHENG TECHNOLOGY Co. Ltd.

Kde nás najdete? | 50.000636, 14.617065 | STANDOL s.r.o. Novolipanská 82, 103 00, Praha 10 – Lipany | IČ: 24716804 | DIČ: CZ24716804 | Pracovní doba: po-pa 9:00-16:00 | Pouze výdejní sklad (pro urychlení odbavení prosím zavolejte předem) | tel: (+420) 777-032-513 | email: info@kamery-viofo.cz