KROK DO BUDOUCNOSTI

Jsme velmi rádi, že vás naše výrobky zajímají!

Společnost VIOFO se specializuje na výrobu a prodej auto kamer pro osobní vozidla a motocykly, sportovních kamer pod značkou GitUp™ a další elektroniky pro aktivní a moderní společnost. Video kamery VIOFO a akční kamery GitUp právem získaly titul jednoho z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších zařízení ve své kategorie. Sady kamer pro auta a sportovních kamer představují modely různých specifikacích a cenových skupin, všechny jsou však spojeny dvěma důležitými prvky jako jsou spolehlivost a kvalita.

Ne stojíme na místě! VIOFO stále vyvíjí nové modely s ohledem na poslední novinky a technologií. Ne v poslední řadě pro VIOFO jsou návrhy a požadavky uživatelů našich produktů. Pravidelně vydáváme nový verze software pro naše modely auto kamer, které eliminují drobné nedostatky v předchozích verzích.

Pojďme se podívat na nejnovější výrobky VIOFO z blízka.

OPRAVDU ŠIKOVNÁ A DOKONALA! 

Auto kamery Viofo pracují plně automaticky, nemusíte tedy nic spouštět, nastavovat a vypínat, protože takový byl hlavní cíl výrobce. Nahrávání se zapne při nastartování motoru a ukončí se při jeho vypnutí. Při vypnutém motoru přejde přístroj automaticky do parkovacího režimu.

app-android

INTUITIVNÍ A PROPRACOVANÁ APLIKACE

Jako většina výrobců kvalitních auto kamera do auta, VIOFO nabízí možnost synchronizace auto kamery s telefonem s OS Android, nebo iOS. V Google Play/App Store naleznete možnost zdarma stáhnout aplikaci, která Vám umožní měnit nastavení a prohlížet záznamy přímo z vašeho telefonu.

appstore pay-google

steptufuture
logo-icon32

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

Auto kamery VIOFO je vhodné nejen pro profesionální řidiče, policii, záchranou službu, pracovníky bezpečnostních agentur, ale i pro milovníky adrenalinu za volantem, závodní jezdce a automobilové fanoušky pohybující se mimo silnice.

HK3 ACC HARDWIRE

SPOLEHLIVÁ OCHRANA AUTO BATERIE

Regulátor napětí autobaterie HK3 ACC Hardwire Kit a HK3-C (model pro A139) pomocí nastavitelného systému regulace výstupního napětí chrání kameru VIOFO před nouzovým vypnutím. Zamezí vybití autobaterie při delším odstavení vašeho vozu. 

KONFIGUROVATELNÉ NAPÁJENÍ

Sada VIOFO HK3 (HK3-C) ACC Hardwire vám umožňují nastavit mezní hodnotu napětí se 4 možnostmi. U 12V systému: 11,8V-12,0V-12,2V-12,4V | U 24V systému: 23,6V-24,0V-24,4V-24,8V. Když napětí baterie vozidla klesne na mezní hodnotu, HK3 přestane napájet přístrojovou kameru, čímž zabraní vybití vaši auto baterii.

viofo-hardwire
rezim-parkovaci

BLUETOOTH DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

S Bluetooth dálkovým ovladačem (volitelně příslušenství) namontovaným na vhodném místě na přístrojové desce můžete bezpečně chránit důležité události před přepsáním.

foto-blue

AUTO KAMERY SI MŮŽETE ZAKOUPIT V ESHOPU

Nabídka se stále aktualizuje

auto-icon

RYCHLÉ DODÁNÍ 

Garantujeme, že zakoupený výrobek bude kvalitně zabalen a rychle doručen. Doručíme ho následující pracovní den po nákupu v našem eshopu.

nastavení-icon

ODBORNÁ MONTÁŽ

Kupte si auto kameru Viofo a nechte ji nainstalovat u profesionálů. K dispozici jsou 2 typy montáže auto kamery

ok-ikon

ZÁRUKA KVALITY

Garantujeme Vám vysokou kvalitu zařízení Viofo a potvrzujeme to dvouletou záruční dobou. Budete spokojeni s kvalitou všech výrobku společnosti Viofo Co., Ltd.

Kde nás najdete? | 50.000636, 14.617065 | STANDOL s.r.o. Novolipanská 82, 103 00, Praha 10 – Lipany | IČ: 24716804 | DIČ: CZ24716804 | Pracovní doba: po-pa 9:00-16:00 | Pouze výdejní sklad (pro urychlení odbavení prosím zavolejte předem) | tel: (+420) 777-032-513 | email: info@kamery-viofo.cz