Podpora Viofo/Sjcam

VÍTEJTE V SEKCI PODPORA 

Děkujeme, že jste si vybrali naše produkty. Na stránce podpory najdete všechny nejnovější firmware a české manuály pro produkty značky SJCAM a VIOFO.

AKTUALIZACE FIRMWARE VIOFO – PRŮVODCE

Proč aktualizovat firmware přístroje?

Aktualizace firmwaru může přidat nejnovější funkce pro auto kameru nebo zlepšit její výkon. a stránkách podpory Viofo/Sjcam najdete aktuální verzí firmware a návodů. 

Jak aktualizovat firmware přístroje?

Postup aktualizace Firmware u jednotlivých modelů auto kamer se může lišit. Buďte prosím opatrní při aktualizaci Firmware auto kamer VIOFO.

VIOFO APLIKACE PRO SMARTPHONE

Autorizovaný prodejce auto kamer ViofoAplikace VIOFO APP je navržena pro auto kamery rady WR1 a A129. Umožňuje vám ovládat auto kameru na dálku pomocí mobilního telefonu. Aplikace je zdarma pro zařízení s OS iOS nebo Android. Aplikace VIOFO umožňuje živé zobrazení video a změnu nastavení auto kamery pomocí mobilního telefonu. Kromě zobrazení živého vysílaní aplikace VIOFO umožňuje stahování video záznamů přímo do telefonu a zároveň sdílení video na sociálních sítích.

  

AKTUALIZACE FIRMWARE SJCAM – PRŮVODCE

Aktualizace firmwaru může přidat nejnovější funkce pro váš přístroj SJCAM, nebo zlepšit jeho výkon. Kliknutím na níže uvedený odkaz si stáhněte soubor firmware a přečtěte si o nejnovějších změnách a vylepšeních. Věnujte prosím pozornost své modelové řadě.  

Pro správnou aktualizaci firmwaru postupujte pečlivě podle následujících kroků:

  • Vypněte přistroj 

  • Vyjměte kartu microSD z kamery a pomocí adapteru pro microSD karty vložte ji do počítače

  • Zformátujte kartu microSD na system souborů FAT32 ve vašem počítači.  SD karta musí být zformátována ve formátu FAT32. Pokud byste ji formátovali programem ve Windows, bude naformátována automaticky na formát FAT32. Pokud Vaše mikro SD karta je zformátovaná systémem souborů exFAT můžete ji zformátovat do FAT32 programem FAT32 Format.exe (Windows)
    Poznámka: Zálohujte potřebné soubory před formátováním SD karty. Pokud je micro SD karta zformátovaná na jiný system souborů kamera se neaktualizuje.
  • Stáhněte RAR archiv s firmware a rozbalte ho. Zkopírujte na paměťovou katru pouze soubor firmware (.bin). Neměňte název a příponu souboru. Název souboru muže vypadat následovně: SJ10PRO_Dual_FWUPDATE.bin 

  • Znovu vložte microSD kartu do přístroje

  • Připojte napájecí kabel a zapněte přístroj, kamera bude automaticky aktualizována. Pokud je baterie vaší kamery nabita, nemusíte ji připojovat k napájení

  • Po dokončení aktualizace firmwaru smažte soubor (.bin) z paměťové karty, jinak kamera bude aktualizovat firmware pokaždé, když ji zapnete

FIRMWARE